LED zářivky

Úsporná LED zářivka 120cm

LED zářivka 120cm 18W 90lm/w Economy. Úsporná ale přitom dostupná řada LED zářivek (trubic) přináší rychlou návratnost investice. LED trubice svítí ihned na 100% výkon, nehrozí tak problikávání nebo nepříjemné zvuky, které znáte u klasických zářivek. Uspoří 50% nákladů na elektrickou energii. LED trubice nejsou náchylné na časté vypínání a zapínání.

Cena v době recenze: 159 Kč

Zářivkami je obvykle myšleno lineární osvětlení, které se nejčastěji používá v kancelářích, nemocnicích, školách nebo třeba industriálně zařízených interiérech. Dříve se používaly hlavně klasické zářivky plněné plynem, které jsou neekologické. A tak jsou v dnešní dobře nahrazovány LED zářivkami tzv. LED trubicemi, které dokážou ušetřit až 50 % elektrické energie. Navíc vydrží déle a jejich užívání je mnohem komfortnější. Při svícení totiž neblikají, nebzučí ani jim příliš dlouho netrvá až se plně rozsvítí. Využívat je také můžete spolu se senzorem pohybu, což se velice hodí při instalaci LED zářivek do chodeb či společných veřejných prostor.

Od LED zářivek tedy můžete očekávat mnohonásobně delší životnost a odolnost, mnohem vyšší svítivost bez poklesu výkonu a vyšší úsporu peněz. To vše jsou nepochybně důležité výhody, které vedou k ochraně životního prostředí a vašeho rozpočtu.