LED nouzové osvětlení

Napájecí zdroj SLIM do interiéru

Spínaný napěťový zdroj vnitřní použití k napájení LED pásků a LED žárovek 24V. 3 roky záruka!!! Příkon připojených LED pásků nebo LED žárovek by neměl přesahovat daný výkon zdroje.

Cena v době recenze: 259 Kč

Nouzové osvětlení uvnitř budov není radno podceňovat. Nikdy totiž nevíte, kdy se budou hodit. LED nouzové osvětlení je perfektní volbou na chodby, do blízkosti schodišť, do škol, nemocnic, kanceláří i bytových domů. Za každé situace skvěle fungují a spolehlivě označí bezpečnou únikovou cestu.

LED nouzové osvětlení je v podstatě podsvětlená nouzová značka, která slouží k orientaci při úniku či evakuaci osob z budovy. Jeho hlavní podstata ale spočívá v tom, že jakmile dojde k výpadku proudu, aktivuje se automaticky nouzová baterie, která po několik hodin udrží nouzové světlo v provozu. Za normální situace, kdy je zajištěn přívod elektrického proudu, se vestavěný akumulátor samovolně dobíjí. Nouzové osvětlení má nejčastěji podobu utíkajícího panáčka a šipky, avšak lze zakoupit i LED osvětlení s nápisem exit nebo různě nasměrovanými šipkami. Instalace na zeď je pak velice snadná.