LED nouzové osvětlení

LED klíčenka s motivem brontosaura

Není nad praktické věci, které k tomu všemu ještě zaujmou po designové stránce. Mezi takové rozhodně patří tento LED přívěšek. Vhodný pro malé i velké. LED přívěšek na klíče skýtá ovšem mnohem širší použití. Je především velmi praktickým doplňkem, který je takřka nepostradatelný, a to nejen na cestách či po setmění. Přívěšek je doplněn nejen praktickým a efektivním LED světlem, ale také zvukem daného zvířátka. Věřte, že udělá radost malým i velkým. Pobaví zvukem a pomůže světlem. Rozhodně by neměl chybět v žádné výbavě dítěte i dospělého.

Cena v době recenze: 89 Kč

LED klíčenka s motivem hasičského auta

LED přívěsek na klíče. Přívěsek napájí tři baterie LR54, které jsou součástí balení. Klíčenka vydává zvuky. Praktický přívěšek pro malé i velké lze připevnit jak na klíče, tak i na batoh, bundu, tašku.

Cena v době recenze: 89 Kč

Napájecí zdroj SLIM do interiéru

Spínaný napěťový zdroj vnitřní použití k napájení LED pásků a LED žárovek 24V. 3 roky záruka!!! Příkon připojených LED pásků nebo LED žárovek by neměl přesahovat daný výkon zdroje.

Cena v době recenze: 259 Kč

Nouzové osvětlení uvnitř budov není radno podceňovat. Nikdy totiž nevíte, kdy se budou hodit. LED nouzové osvětlení je perfektní volbou na chodby, do blízkosti schodišť, do škol, nemocnic, kanceláří i bytových domů. Za každé situace skvěle fungují a spolehlivě označí bezpečnou únikovou cestu.

LED nouzové osvětlení je v podstatě podsvětlená nouzová značka, která slouží k orientaci při úniku či evakuaci osob z budovy. Jeho hlavní podstata ale spočívá v tom, že jakmile dojde k výpadku proudu, aktivuje se automaticky nouzová baterie, která po několik hodin udrží nouzové světlo v provozu. Za normální situace, kdy je zajištěn přívod elektrického proudu, se vestavěný akumulátor samovolně dobíjí. Nouzové osvětlení má nejčastěji podobu utíkajícího panáčka a šipky, avšak lze zakoupit i LED osvětlení s nápisem exit nebo různě nasměrovanými šipkami. Instalace na zeď je pak velice snadná.